כשאתם מחליטים החלטה כלכלית בין אם היא נוגעת לחיסכון הפנסיוני שלכם או להגנה כלכלית על המשפחה שלכם, ניהול נכסים, הבריאות של משפחתכם או כל נושא אחר, אתם רוצים לדעת שאתם שמים את עצמכם בידיים הטובות ביותר.

איכויותינו המקצועיות נובעות מניסיוננו הרב בעבודה לאורך שנים רבות מול כל בתי ההשקעות וחברות הביטוח בארץ ומהידע המקצועי  הרב שלנו בתחום הפנסיוני, הפיננסי ובתחום ביטוחי הפרט.

תהליך תכנון תיק ביטוח ופיננסים משפחתי מורכב מ 3 שלבים:

  1. אפיון צרכי הלקוח, הן בנושא הפיננסי הן בנושא הפנסיוני והן בסל הביטוחים ומיפוי המצב הקיים.

  2. שיקוף ממצאי הבדיקה בפני הלקוחות תוך שימת דגש לרמות סיכון, הכנה לגיל פרישה, תכנון מס, בדיקת כפל ביטוחים ומתן המלצות אופרטיביות לביצוע.

  3. פיקוח ומעקב שוטפים, כולל פגישות תקופתיות ויזומות בהתאם לבקשת הלקוח ולשינויים שחלים במצב הפיננסי, הבריאותי, התעסוקתי והמשפחתי כמו גם לשינויים מאקרו כלכליים הדורשים בחינה מחדש של ההחלטות שהתקבלו.

מטרתנו לספק שירות שקוף, ברור, מקצועי וזמין לאורך שנים וליצור מערכת יחסים לטווח ארוך מולכם ולהוות כתובת לעזרה וסיוע בכל התחום החשוב והקריטי הנ"ל כדי שתדעו שבכל נקודת זמן התיק המשפחתי מטופל בצורה המיטבית מתוך כוונה לזכות במקסימום הגנה ובמינימום כסף

_- Hadasim - באנרים ופוסטים #HADASIM (8).png

צוות הדסים

העתיד שלך, בידיים טובות

IMG_0419.JPG

ויקטור ברנס

סוכן פנסיוני ומתכנן פרישה

משנת 2006 התחלתי לעסוק בתחום שעניין אותי תקופה  ארוכה ולהיכנס לעולם הפיננסים.

תחילה כ 10 שנים בבנק הבין לאומי במגוון תפקידים ולאחר שנתיים כראש צוות יועצים פנסיוני הגעתי לתחושת מיצוי ועברתי להיות סוכן פנסיוני בסוכנות שהתמקדה בעיקר במגזר ההייטק.

לפני 3 שנים יצאתי לדרך עצמאית כדי לבנות מערכות יחסים לטווח ארוך עם לקוחות וללוות את הלקוחות והמשפחות שלהם לאורך זמן.

 

לפני שנה הקמתי את "הדסים סוכנות לביטוח פנסיוני" יחד עם חבריי הדס ואריאל כדי שנוכל להביא לידי ביטוי את הניסיון הרב והמגוון המצטבר שלנו בתחום עבור לקוחות כמונו בלקוחות כמונו. אני מתכוון לאלה שמבקשים מענה מיידי, מקצועי  וענייני גם בפנסיה, גם בביטוחים, גם בחסכונות וגם במשכנתא.
 

IMG_4132.JPG

הדס סודרי

סוכנת ביטוח פנסיוני

היי, אני הדס ואני שמחה להציג את עצמי ואת הפעילות שלי בתקווה שתוכלו להפיק מכך תועלת...

אני יחד עם בן זוגי וחבר וותיק שלנו לאחר עבודה של שנים רבות בתחום הביטוח הפנסיוני בבנקים, בתי השקעות ובאופן עצמאי הקמנו במשותף את "הדסים סוכנות לביטוח פנסיוני" (בחרתי שם מקורי 😊) כדי שנוכל להביא לידי ביטוי את הניסיון הרב והמגוון המצטבר שלנו בתחום עבור לקוחות כמונו. בלקוחות כמונו אני מתכוונת למי שצריך ורוצה ליווי והכוונה גם בפנסיה, גם בביטוחים, גם בחסכונות וגם במשכנתא שהכל יהיה מסונכרן, שתהיה כתובת אחת ושהשירות יהיה קל, ברור, זמין ואיכפתי

 

אשמח אם תתנו לי הזדמנות ותפתחו לי ולעצמכם דלת…

IMG_0422.JPG

אריאל סודרי

סוכן ביטוח פנסיוני

מגיל צעיר נמשכתי לשוק ההון ולעולם המניות ועקבתי אחרי הנושא. בשנת 2006 התקבלתי לעבודה בבית ההשקעות פסגות במטרה להשתלב בעולם הפיננסי כאיש מקצוע והפכתי להיות משווק השקעות מורשה.

 

עסקתי בתחום עד שנת 2010 ואז נאלצתי לקחת הפסקה בגלל התמודדות רפואית שבסופה עברתי השתלת כליה בזכות חברת הביטוח הפניקס שסיפקה לי פתרון מציל חיים ושינתה את חיי.

מאז החלטתי להתמקד בעולם הביטוח לאחר שהבנתי על בשרי את ההבדל בין מי שיש לו כיסוי ביטוחי ואלו שאין.  הקמתי סוכנות ביטוח עצמאית שעובדת עם כל חברות הביטוח ומאז אני מלווה מאות משפחות בהתמודדות שלהם מול עולם הביטוח המורכב והמבלבל מתוך מטרה להפריד בין העיקר והטפל ולהיות מוגנים מ"הפתעות".